Opis nieruchomości
DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ W OKOLICACH SZKLARSKIEJ PORĘBY, GMINA STARA KAMIENICA.
Działka o pow. 1253 m2 usytuowana jest na wzniesieniu w miejscowości położonej w gminie Stara Kamienica, 13 km od Szklarskiej Poręby i przeznaczona jest w miejscowym planie zagosp. przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną. Media: możliwość dociągnięcia mediów (sieć kanalizacyjna oraz wodna) od właściciela działki (około 30 m)
Bardzo atrakcyjna lokalizacja.
Więcej szczegółów zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9, Strzegom.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Szczegóły
Symbol oferty
PSS-GS-1883
Powierzchnia
1 253,00 m²
Kształt działki
prostokąt